Trening sylwetkowy

Oceń post
[Ilość głosów: 5 Średnia głosów: 4.8]

Trening sylwetkowy zyskuje coraz większą popularność. Już nie tylko mężczyźni ale i coraz więcej kobiet jest świadomych, że tylko przez budowanie masy mięśniowej można mieć naprawdę atrakcyjne ciało. To nie wystarczy, że ktoś jest po prostu chudy.

Jeśli chcecie zbudować masę mięśniową, poprawić siłę i ukształtować sylwetkę to dobrze trafiliście. W takim treningu niezbędna będzie siłownia, ponieważ konieczne są coraz silniejsze bodźce treningowe. Tu wskazane jest zastosowanie cyklów treningowych na rozbudowę masy mięśniowej, zwiększenie siły (nie dla dopiero rozpoczynających trenowanie) i cykl redukcji – spalający zbędną tkankę tłuszczową i kształtujący sylwetkę.

Trening sylwetkowy – podstawy

Jeśli chcemy budować masę mięśniową, potrzebny będzie dodatni bilans kaloryczny. Gdy naszym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, bilans musi być ujemny. Nie da się efektywnie jednocześnie budować mięśni i pozbywać się nadmiaru tłuszczu. Właśnie dlatego polecam wprowadzić taką cykliczność do długofalowych planów treningowych. Tylko takie podejście zapewni nam zadowalające efekty na dłuższą metę.

Ten trening sprawdza się także dla kobiet ponieważ ze względu na możliwości układu hormonalnego bez nielegalnych i szkodliwych środków Paniom nie grozi przesadny rozrost masy mięśniowej, a mogą ładnie wyrzeźbić sylwetkę. To właśnie takie szczupłe i lekko umięśnione sylwetki ma większość znanych modelek. Zdecyduj się na trening sylwetkowy już dziś!

Ostatnie wpisy w tym temacie na moim blogu:

Zestaw dwóch ebook’ów

Wszystko o budowaniu masy mięśniowej i zwiększaniu siły fizycznej! Zestaw dwóch ebooków. Promocyjna cena!