trening.funkcjonalny

Trening funkcjonalny

 

Trening funkcjonalny to tak naprawdę, według definicji, trening pod konkretny cel. Nie jest to wcale trening TRX, na bosu, z kettlebellsami albo innymi sprzętami treningowymi nie kojarzonymi z treningiem siłowym. Nie jest to też dokładnie trening z wykorzystaniem tylko naturalnych wzorców ruchowych. Oczywiście to wszystko będzie tutaj wykorzystane ale tylko jako środek, a nie cel sam w sobie. Mniejsza jednak o nazewnictwo. Po prostu pomogę Ci wykorzystać wszystkie dostępne sprzęty i metody treningowe tak by jak najszybciej osiągnąć Twoje wymarzone cele.

 

Jak mogę Ci pomóc dzięki treningowi funkcjonalnemu ?

 

Masz konkretny cel treningowy? Chcesz przygotować się do dyscypliny sportu trenowanej rekreacyjnie albo wyczynowo? Pomogę Ci układając dla Ciebie specjalny trening funkcjonalny z wykorzystaniem najnowszych sprzętów takich jak TRX, bosu, czy kettlebellsy. Wszystkie dostępne możliwości będą tutaj użyteczne o ile tylko mogą być dla Ciebie pomocne. Nie ma się co ograniczać. Sprzęty typu bosu, trx itd, mogą pomóc w niektórych sytuacjach i warto z nich korzystać. Tak na prawdę dobrze wykorzystywać każdy efektywny sposób treningu, który przybliży nas do naszych wymarzonych celów. Pomogę Ci to wszystko połączyć w optymalny sposób, tak by zmaksymalizować korzyści.

 

Ostatnie wpisy w tym temacie na moim blogu:

Trening z taśmami. Czy potrzebny?

2019-07-25 06:25:10

Aktywne wakacje

2019-06-26 16:29:15

Jak nauczyć się przysiadów

2019-05-17 06:32:17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>