Szukasz gotowych rozwiązań? W moich programach znajdziesz duże ilości planów treningowych dostosowanych do Twojego obecnego poziomu zaawansowania. Będziesz mieć możliwość wybrania z wielu możliwości takich planów, które będę najlepiej pasowały do Ciebie. Na dłuższą metę masz też mieć możliwość korzystania z bardzo wielu wariantów planów treningowych, tak by uniknąć stagnacji.

;

Nauczysz się też jak prawidłowo wykonywać takie palny, prowadzić progresję i dostosowywać je do siebie. Dowiesz się też dodatkowych rzeczy takich jak:

trenowanie na siłę

przeprowadzenie redukcji

prawidłowe wykonanie deloadu

rozplanowanie rocznego programu treningowego

i wielu innych przydatnych rzeczy.

Zależnie od tego na jakim etapie jesteś, wybierz odpowiedni program dla siebie :

1. Dopiero zaczynasz albo trenujesz krótko i nieregularnie
Program treningowy dla początkujących metodą FBW

29 zł

2. Masz już co najmniej półroczne doświadczenie treningowe? Trenujesz regularnie nie mniej niż 2X w tygodniu? Wybierz program dla średniozaawansowanych metodą Góra – dół zmodyfikowaną.

39 zł

3. Jesteś już naprawdę doświadczonym bywalcem siłowni? Szukasz sposobu by osiągnąć jeszcze więcej? Program dla zaawansowanych metodą Split może się u Ciebie rewelacyjnie sprawdzić!

49 zł

4. Dopiero zaczynasz ale chcesz być już przygotowany na przyszłość i dodatkowo oszczędzić pieniądze? Weź cały zestaw! Otrzymasz programy dla każdego poziomu zaawansowania w bardzo atrakcyjnych cenach.

99 zł