Pierwszy trening gratis - Trener Personalny Warszawa
695
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-695,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Pierwszy trening gratis

Zastanawiasz się czy warto zapisać się na moje treningi?

Nieprzekonanym oferuję

PIERWSZY TRENING GRATIS.

Jak to wygląda ?
Telefonicznie ustalamy Twoje cele i dowiaduję się o ewentualne problemy zdrowotne, które trzeba będzie uwzględnić podczas treningów. Następnie znajdujemy dogodny dla Ciebie termin i spotykamy się na pierwszym treningu.
Treningi prowadzę w siłowniach Mcfit w Warszawie. Tutaj mamy też pierwsze wejście gratis. Wystarczy że zabierzesz dokument potwierdzający tożsamość, strój sportowy, ręcznik i możemy działać.
Serdecznie zapraszam !!! Skoro mamy pierwszy trening gratis, będziesz dokładnie wiedział czym jest trening personalny i czy chcesz się zdecydować na długofalową współpracę.

Na konsultacjach i treningu próbnym zbadamy rzeczy, które pozwolą mi ustalić program na dalszą współprace :

  1. Twoje cele i oczekiwania.
  2. Przeciwwskazania zdrowotne.
  3. Znalezieni potencjalnych ograniczeń mobilności, które naprawimy na kolejnych treningach.
  4. Wykrycie wad postawy, które będzie trzeba skorygować.
  5. Ocena obecnego poziomu siły i sprawności.
  6. Nauka techniki w podstawowych ćwiczeniach.

Dzięki takiemu treningowi będę już wiedział dużo o tobie i mogę zaplanować nasze treningi tak, byś zrealizował swoje cele z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa. Trening ma poprawić stan zdrowia, a nie je pogorszyć !!!

Personal31954