Pierwszy trening gratis - Trener Personalny Warszawa
695
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-695,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Pierwszy trening gratis

Zastanawiasz się czy warto zapisać się na moje treningi?

Nieprzekonanym oferuję

PIERWSZY TRENING GRATIS.

Jak to wygląda ?
Telefonicznie ustalamy Twoje cele i dowiaduję się o ewentualne problemy zdrowotne, które trzeba będzie uwzględnić podczas treningów. Następnie znajdujemy dogodny dla Ciebie termin i spotykamy się na pierwszym treningu.
Treningi prowadzę w siłowniach Cityfit w Warszawie. Jeśli nie masz karnetu to jedyną opłatą będzie 25 pln za jednorazowe wejście, chyba że wolisz od razu karnet na miesiąc (płatności kartą). Wystarczy że zabierzesz dokument potwierdzający tożsamość, strój sportowy, ręcznik i możemy działać.
Serdecznie zapraszam !!! Skoro mamy pierwszy trening gratis, będziesz dokładnie wiedział czym jest trening personalny i czy chcesz się zdecydować na długofalową współpracę.

Na konsultacjach i treningu próbnym zbadamy rzeczy, które pozwolą mi ustalić program na dalszą współprace :

  1. Twoje cele i oczekiwania.
  2. Przeciwwskazania zdrowotne.
  3. Znalezieni potencjalnych ograniczeń mobilności, które naprawimy na kolejnych treningach.
  4. Wykrycie wad postawy, które będzie trzeba skorygować.
  5. Ocena obecnego poziomu siły i sprawności.
  6. Nauka techniki w podstawowych ćwiczeniach.

Dzięki takiemu treningowi będę już wiedział dużo o tobie i mogę zaplanować nasze treningi tak, byś zrealizował swoje cele z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa. Trening ma poprawić stan zdrowia, a nie je pogorszyć !!!

Personal31954