Opinie

Trener personalny opinie

Janek Koziej

Trener personalny opinie

Darek Wierzycki

Jacek Pągowski

Trener personalny opinie

Leszek Michalik

Trener personalny opinie

Asia Wawryło

Trener personalny opinie

Mateusz Kozłowski

Miałem okazję odbyć kilka treningów z Mateuszem mających głównie na celu doszlifowanie techniki. Na siłownie chodzę kilka lat z drobnymi przerwami głównie 2 razy w tygodniu więc trochę ćwiczeń w swoim życiu odbyłem natomiast wszystko na poziomie amatorskim. Zdecydowałem się na kilka treningów żeby zaktualizować wiedzę i poprawić technikę, której nikt się specjalnie nie przyglądał. Zdecydowanie polecam treningi z Mateuszem bo bardzo dużo się na nich dowiedziałem. Przerobiliśmy wszystkie partie mięśni także do teraz kontynuuje nowo poznane ćwiczenia a w tych, które już praktykowałem zwracam na uwagę na pewne elementy.
Ogólnie polecam osobom, które tak jak ja chcą się sprawdzić i dowiedzieć czegoś więcej nie wspominając już o motywacji gdy ktoś patrzy:)

Trener personalny opinie

Piotrek Zajączkowski

Zobacz więcej opinii o mnie

DOSKONAŁA
18 opinii na
Robert Suchocki
Robert Suchocki
2020-12-12
Gorąco polecam współpracę z Mateuszem! Studnia wiedzy, punktualność, indywidualne podejście do treningów - to tylko kilka cech, które mogę wymienić. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie rzeczowość i profesjonalne podejście.
Marita Dodacka
Marita Dodacka
2020-09-16
Bardzo polecam Mateusza! Już od pierwszego treningu spodobało mi się jak prowadzi ćwiczenia, nigdy się nie spóźnił i na każde zajęcia miał przygotowane z góry dla mnie ćwiczenia napisane na kartce. W 100% skupiał się na mnie jak wykonuje ćwiczenia i poprawiał kiedy było coś źle. Można z nim pogadać i się pośmiać, jest bardzo kontaktowy więc treningi nie są nudne. Także wszystkim polecam Mateusza :)
Aleksander Brzozowski
Aleksander Brzozowski
2020-08-16
Bardzo polecam Mateusza, jako trenera osobistego. Mateusz jest przede wszystkim bardzo doświadczonym trenerem, który zna się na swoim fachu i potrafi dobrać właściwy trening do możliwości i potrzeb osoby trenującej / rozpoczynającej treningi. Ponadto jest zawsze rzetelny i punktualny, otwarty na sugestie i indywidualne oczekiwania. Treningi przebiegają w bardzo przyjaznej i motywującej atmosferze, a dzięki temu, że Mateusz jest bardzo kontaktowy, czas spędzony na siłowni nie jest nudny. Co najważniejsze, pierwsze efekty pod względem poprawy sylwetki widziałem już po miesiącu treningów, a po pół roku pozytywne zmiany są już bardzo widoczne.
Agnieszka Sadowska
Agnieszka Sadowska
2020-01-15
Mateusz się bardzo dobrym doświadczonym trenerem chodź wyglada młodo :) Treningi dopasowuje bardzo indywidualnie jesli chodzi o sposób ćwiczeń np. TRX ale i ciężary też nie są mu obce ;) Jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o miejsce i godz. treningów. Podczas każdego treningu jest skupiony na podopiecznym i koryguje kazdy ruch gdy tego wymaga. Jego treningi są bardzo skuteczne bo juz po 2 miesiącach ćwiczeń tylko 2 razy w tygodniu widzę duże postępy w sylwetce ale i sile. Polecam szczerze bo wie co robi. Pozdrawiam Cię Mateusz
Krzysztof Jaszcz
Krzysztof Jaszcz
2019-12-24
Świetny trener z ogromną wiedzą, pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru, każdy trening jest rzetelnie rozpisany, odbywa się punktualnie i jest źródłem ogromnej wiedzy zarówno teoretycznej jak i technicznej.
Karol M
Karol M
2019-10-23
Zdecydowanie polecam Mateusza. Jego największe zalety to punktualność, szeroka wiedza oraz całkowite skupienie nad podopiecznym podczas treningu. Każdy trening jet optymalnie przygotowany pod konkretny cel. Nie jest to tylko sucha rozpiska ćwiczeń, zawiera elementy niezbędne przy budowaniu sylwetki takie jak progresja, tempo, czas przerw między seriami itd. Ćwiczenia są zróżnicowane dzięki czemu nie wkrada się nuda. Polecam też stronę Mateusza jako świetne źródło wiedzy o treningu.
Piotr Szulc
Piotr Szulc
2019-10-14
Super trener, trenujemy razem od sierpnia. Profesjonalne podejście do treningów i luzna atmosfera na siłce. Jako początkujący nie czuję sie zagubiony z ćwiczeniami i Mateusz daje sporo rad dotyczących zdrowego trybu odżywiania i prowadzenia treningów
Pawel Swiec
Pawel Swiec
2019-07-29
Miałem okazję pracować z Mateuszem podczas 4 zajęć wprowadzających do full body workout, podczas których (wydaje mi się), że dowiedziałem wszystkiego co jest mi potrzebne na tym etapie. Ćwiczenia oraz sekwencje były wytłumaczone i przypilnowane pod względem prawidłowości ruchu, odpowiedniej rozgrzewki, kolejności doboru i ilości powtórzeń. Mateusz był zawsze punktualny i przed czasem był gotowy do rozpoczęcia zajęć. Każde spotkanie było potwierdzone wiadomością, najczęściej sms-em w dniu poprzednim. Mateusz przychodził z listą zaplanowanych ćwiczeń, którą na bieżąco korygowaliśmy. Po zajęciach miałem okazję zapisać sobie lub zrobić zdjęcie planowi. Mateusz jest bardzo komunikatywny, bardzo poważnie, a zarazem z pasją podchodzi do swojej profesji. Ma bardzo dużą wiedzę na temat kulturystyki, instruktarzu i diety. Bardzo polecam współprace z Mateuszem.
Tomasz Trześniewski
Tomasz Trześniewski
2019-07-26
Witam! To miejsce w którym opiniujemy czyjąś pracę, w tym przypadku Mateusza, jako trenera personalnego. Zatem miałem okazję, wspólnie z żoną w ciągu kilkunastu ostatnich tygodni, pod okiem Mateusza trenować na siłowni, tak ogólnorozwojowo. To dobra inwestycja, wartościowa współpraca. Mateusz dopilnowuje prawidłowości wykonywanych ćwiczeń i potrafi zmotywować. Do tego ma bardzo ciekawą własną stronę internetową z przystępnie podaną wiedzą. Jest elastyczny, w doborze ćwiczeń ,terminów itp. Dla tych co startują w świat ćwiczeń, polecam!
Dominik Niete
Dominik Niete
2019-07-24
Zajęcia z Mateuszem był jednocześnie prezentem od moje żony, prezentem na który zdecydowała się po przeczytaniu niektórych opinii moich poprzedników. Do tego momentu miałem za sobą około 2 lata ćwiczeń na różnym poziomie intensywności ale zawsze był to okres przerywany mniej lub bardziej trapiącymi mnie kontuzjami. Osobiście zależało mi na dowiedzeniu się jak najwięcej o tym jak ćwiczyć, czego unikać i na co zwracać uwagę żeby widzieć rezultaty i postęp. Mogę z pewnością stwierdzić, że Mateusz swoją postawą i wiedzą przekroczył moje oczekiwania. Ma bardzo profesjonalne i holistycznie podejście do ćwiczeń, poświęca 100% uwagi TOBIE i pasjonuje się tym co robi, co w naturalny sposób przekłada się na efekty i komfort ćwiczeń. Rodzaj zajęć, intensywność oraz metodykę dobiera indywidualnie pod oczekiwania i potrzeby danej osoby. Polecam i pozdrawiam, Dominik