O mnie - Trener Personalny Warszawa Cityfit Warszawa
305
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-305,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

O mnie

Mateusz Grabowski

Trener Personalny Cityfit Warszawa

Dziękuję, że poświęcasz czas aby dowiedzieć się czegoś o mnie. Jestem Trenerem Personalnym, Trenerem Kulturystyki i Instruktorem Treningu Funkcjonalnego. Prowadzę treningi na terenie Warszawy w siłowniach Cityfit.

Ze sportem jestem związany od ponad 18 lat. Zaczynałem od treningu siłowego, potem 7 lat trenowałem wyczynowo wioślarstwo.
Uprawnienia instruktorskie mam od 2009 roku, a pracę jako Trener zacząłem 2 lata później na uniwersyteckiej siłowni. Doświadczenie zdobywałem także w klubach S4, Galeria Fitness i Jatomi Złote Tarasy. Od 2013, kiedy skończyłem startować w zawodach, całkowicie poświęciłem się pracy Trenera Personalnego i rozwijaniu swych umiejętności z zakresu różnych form treningu.

Moją dewizą jest ciągły rozwój i doskonalenia swoich umiejętności. Aby stosowane przeze mnie techniki przynosiły Wam jak najlepsze efekty, przeznaczam 6 – 8 godzin dziennie na poszerzenie wiedzy związanej z efektywnością ćwiczeń, stosowaniem odpowiedniej diety, a także na śledzenie najnowszych osiągnięć w tych dziedzinach publikowanych w wydawnictwach zachodnich. Wszystkie te zabiegi mają na celu poprawę Waszej kondycji, a co za tym idzie stanu zdrowia. Dla zweryfikowania tych słów zapraszam do zapoznania się z moim Blogiem i stroną na facebooku.

Bardziej istotne niż to jaką sylwetkę zbudowałem jest fakt, że nie mam predyspozycji do sportów siłowych. Musiałem trenować w bardzo przemyślany sposób żeby osiągać efekty. Skoro mi się udało to Wy z moją pomocą osiągniecie jeszcze więcej i w krótszym czasie niż ja!!!

Moje certyfikaty