Mateusz Grabowski

Trener Personalny Cityfit Warszawa

Dziękuję, że poświęcasz czas aby dowiedzieć się czegoś o mnie. Jestem Trenerem Personalnym, Trenerem Kulturystyki i Instruktorem Treningu Funkcjonalnego. Prowadzę treningi jako Trener Personalny w Cityfit ale na własnej działalności gospodarczej.

Ze sportem jestem związany od ponad 18 lat. Zaczynałem od treningu siłowego, potem 7 lat trenowałem wyczynowo wioślarstwo.

Z wioślarstwem zacząłem dopiero na studiach ale na tyle spodobał mi się ogólnorozwojowy charakter tego sportu, że zacząłem trenować go wyczynowo. Najlepsze moje osiągnięcia w tej dyscyplinie to mistrzostwo Mazowsza pięć razy z rzędu i mistrzostwo Polski Uniwersytetów.

Pierwsze uprawnienia trenerskie zdobyłem w  2009 roku, a pracę jako Trener zacząłem 2 lata później na uniwersyteckiej siłowni. Doświadczenie zdobywałem także w klubach S4, Galeria Fitness i Jatomi Złote Tarasy. Następnie przeszedłem na własną działalność gospodarczą i prowadziłem treningi w Mcfit, a obecnie w Cityfit w Warszawie.

Od 2013, kiedy skończyłem startować w zawodach, całkowicie poświęciłem się pracy Trenera Personalnego i rozwijaniu swych umiejętności z zakresu różnych form treningu.

 

Rozwój i doskonalenie umiejętności

 

Moją dewizą jest ciągły rozwój i doskonalenia swoich umiejętności. Aby stosowane przeze mnie techniki przynosiły Ci jak najlepsze efekty, przeznaczam 6 – 8 godzin dziennie na poszerzenie wiedzy związanej z efektywnością ćwiczeń, stosowaniem odpowiedniej diety, a także na śledzenie najnowszych osiągnięć w tych dziedzinach publikowanych w wydawnictwach zachodnich.

Wszystkie te zabiegi mają na celu poprawę Twojego wyglądu, kondycji, samopoczucia, a co za tym idzie stanu zdrowia. Dla zweryfikowania tych słów zapraszam do zapoznania się z moim Blogiem i stroną na facebooku. Nabytą wiedzę testuję we własnych treningach i sprawdzam, które metody będą najskuteczniejsze dla konkretnych osób. To daje możliwość przygotowania optymalnego treningu. Dzięki niemu osiągniecie jak najszybciej wymarzone cele.

Bardziej istotne niż to jaką sylwetkę zbudowałem jest fakt, że nie mam predyspozycji do sportów siłowych. Jestem zdecydowanie za wysoki, by móc łatwo zbudować masę mięśniową odpowiednią dla mojego wzrostu. I choć zawsze łatwo poprawiałem swoją wytrzymałość to zwiększanie siły i masy mięśniowej nigdy proste nie było. Musiałem trenować w bardzo przemyślany sposób żeby osiągać efekty. Skoro mi się udało to Ty z moją pomocą osiągniesz jeszcze więcej i w krótszym czasie niż ja!!!

 

Trener Personalny Cityfit Warszawa – opieka dietetyczna

 

Oczywiście nie napiszę nic odkrywczego, że zdrowe odżywianie jest absolutnie kluczowe dla poprawy naszej sylwetki. Ciągle wiele osób lekceważy ten fakt. Oto prosty przykład. Jak mamy schudnąć jeśli dostarczamy na dobę z jedzenia więcej kalorii niż spalamy? No właśnie. Nie da się!

Nauczę cię zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze. Nie będzie jednak żadnych głodówek, restrykcyjnych diet itd. Takie metody wcale nie są takie zdrowe i nie ma się co umartwiać. Nie będzie też skrupulatnego liczenia kalorii. Po pierwsze – nie można wszystkiego dostosowywać do treningów gdy nasz czas jest ograniczony, a po drugie – i tak policzenie całego wydatku kalorycznego na dobę jest nierealne. Ważne by wiedzieć mniej więcej ile się je i modyfikować te ilości zależnie od efektów.

Gdy rozpoczniemy współpracę, otrzymasz ode mnie Poradnik zdrowego odżywiania, w którym są wszystkie najważniejsze zasady zdrowego odżywiania. Potem na bieżąco pomogę Ci to wszystko stopniowo wprowadzić i na zawsze zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze. Dieta powinna być dostosowana pod Ciebie ale z zachowaniem tych kluczowych zasad. W innym wypadku, po prostu nie uda się jej utrzymać.

 

Treningi na siłowniach Cityfit rondo ONZ i Wiatraczna. Inne siłownie Cityfit do ustalenia. Zapraszam!

Chcesz wrócić do podstawowych informacji o treningach? No to przejdź na tę stronę: Trener Personalny Warszawa Cityfit

A na pierwszy wspólny trening możemy się umówić tutaj: Kontakt

 


Moje certyfikaty

Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat

Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat

Certyfikat
Certyfikat