Konsultacja telefoniczna GRATIS

Umów się na konsultację telefoniczną
oraz pierwszy trening ze mną

Zastanawiasz się czy warto zapisać się na moje treningi?
Konsultacja telefoniczna i pierwszy trening są właśnie po to by można się było przekonać, czy chcemy kontynuować współpracę. Poznamy się i zobaczysz, czy odpowiadają Ci moje metody treningowe.

Jak to wygląda?

Ten próbny trening i konsultacja umożliwią nam lepsze poznanie się. Ty zobaczysz, czy chcesz dalej ze mną współpracować, a ja poznam twoje możliwości fizyczne i dostosuję treningi tak, byś mógł osiągnąć swoje wymarzone cele w jak najprostszy i najszybszy sposób. Oczywiście poprowadzę wszystko tak, by poprawić, a nie pogorszyć twój stan zdrowia.

 Na pierwszy trening już przyjdę przygotowany. Telefonicznie albo mailowo ustalamy Twoje cele i dowiaduję się o ewentualne problemy zdrowotne, które trzeba będzie uwzględnić podczas treningów. Następnie znajdujemy dogodny dla Ciebie termin i spotykamy się na pierwszym treningu.

 Treningi prowadzę w siłowni Cityfit Wiatraczna (Grochowska 207; na pierwszym piętrze galerii handlowej). Jeśli nie masz karnetu to jedyną opłatą będzie ta za jednorazowe wejście, chyba że wolisz od razu karnet na miesiąc (płatności kartą albo przelewem dla CityFit). Od jakiegoś czasu CityFit honoruje także karty Multisport i podobne. Wystarczy że zabierzesz dokument potwierdzający tożsamość, strój sportowy, ręcznik i możemy działać.

 Ten pierwszy trening to przede wszystkim prawidłowa rozgrzewka, testy na mobilność i nauka wykonywania podstawowych ćwiczeń wielostawowych. Całość poprowadzę tak by poznać twoje aktualne możliwości fizyczne i pod nie dostosować przyszłe treningi. Nie ma żadnego znaczenia jaka jest twoja forma obecnie. Ważne będzie czy regularnie i z jakim zaangażowaniem będziesz trenować. Ja, jako Trener Personalny, będę czuwał nad twoim optymalnym rozwojem i dokładnie powiem Ci jak dalej postępować.

 Serdecznie zapraszam!!! Skoro mamy pierwszy trening gratis, będziesz dokładnie wiedział czym jest trening personalny i czy chcesz się zdecydować na długofalową współpracę.

Trening rehabilitacyjny

Pierwszy trening – krótkie podsumowanie

I jeszcze trening próbny w skrócie. Na konsultacjach i treningu testowym zbadamy rzeczy, które pozwolą mi ustalić program na dalszą współprace:

Twoje cele i oczekiwania. Najważniejsze jest to czego Ty chcesz.

Przeciwwskazania zdrowotne. Jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze.

Znalezienie potencjalnych ograniczeń mobilności, które naprawimy na kolejnych treningach.

Wykrycie wad postawy, które będzie trzeba skorygować. Bez tego mocno można sobie ograniczyć możliwości dalszych postępów.

Ocena obecnego poziomu siły i sprawności. Od czegoś każdy musi zaczynać ale kluczowe będzie tempo robienia postępów, a nie stan początkowy.

Nauka techniki w podstawowych ćwiczeniach. Z czasem oczywiście poznasz ich o wiele więcej.

Dzięki takiemu treningowi będę już wiedział dużo o tobie i mogę zaplanować nasze treningi tak, byś zrealizował swoje cele z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa.