Dlaczego ja?

Gwarantuję:

Pełne zaangażowanie podczas treningu

Nie ma możliwości żebym podczas naszej pracy wyciągnął smartphona i zaczął pisać wiadomości. Obowiązkiem Trenera Personalnego jest koncentracja na Tobie i twoich potrzebach i to Ci gwarantuję! Cały czas będę czuwał nad twoją techniką tak by trening był maksymalnie efektywny i bezpieczny.

Tylko skuteczne ćwiczenia

Będziemy robić takie treningi, jakie sam bym wykonywał gdyby nasze cele były jednakowe. Kluczowe dla mnie jest byś osiągną to co zamierzasz. Jeśli do planu treningowego daje jakieś ćwiczenia to ma ono konkretny cel do spełnienia. Nie będzie niczego co nie jest potrzebne ale uczyniło by trening ciekawszym i mniej męczącym. No chyba, że będziesz sobie tego życzyć ale w takiej sytuacji dokładnie powiem jak jest.

Zapisywanie każdego treningu

Prawie żaden Trener tego nie robi. Dla mnie prowadzenie progresji obciążeń i trudności ćwiczeń to absolutna podstawa dla osiągnięcia długofalowych efektów. Dodatkowo daje to możliwość wprowadzenia periodyzacji, a trening nie cykliczny jest treningiem beznadziejnym! Zaplanuję wszystko tak by trening był maksymalnie efektywny i sadysfakcjonujący dla Ciebie. Będę też na bieżąco wprowadzał modyfikacje tak by wszystko zoptymalizować pod twoje możliwości i cele.

Punktualność

Zawsze jestem przed czasem. Każdy Podopieczny to potwierdzi. Dodatkowo nigdy nie odwołałem treningu. To się nie zmieni ale jeśli z jakiegokolwiek powodu spóźnię się więcej niż 5 minut – za ten trening nic nie zapłacisz.

Koncentrację na twoich celach

To Ty mówisz mi co chcesz osiągnąć, a ja prowadzę Cię najkrótszą i najbezpieczniejszą drogą do tego celu. Oczywiście poprowadzę wszystko tak by poprawić, a nie pogorszyć Twój stan zdrowia.

Miłą atmosferę podczas zajęć
Trening ma być przyjemnością. Tylko wtedy łatwo wytrwać. Zaplanujemy jak osiągnąć Twoje cele w najprzyjemniejszy możliwy sposób. Nie chodzi o to by pracować ponad siły i katować się na każdym treningu. Trening powinien być optymalny, a nie ekstremalny!
Trening dostosowany do twoich możliwości
Nieważne na jakim poziomie jesteś. Tak poprowadzę progresję, że bardzo szybko będziesz robić postępy. Nie dam Ci żadnych ćwiczeń ponad twoje siły. Już na treningu próbnym poznam twoje obecne możliwości i dostosuję kolejne treningi do Ciebie.
Pełen komfort i bezpieczeństwo
Zdrowie to podstawa! Trening ma je poprawić, a nie zniszczyć! Korzystając z ćwiczeń rehabilitacyjnych i mobilizacyjnych zadbam o poprawę Twojego stanu zdrowia, a sam trening będzie maksymalnie bezpieczny.
Opiekę dietetyczną
Oprócz treningów niezwykle ważne jest zdrowe odżywianie. Jeśli tego chcesz nauczę Cię podstawowych zasad. Nie musisz wcale jeść rzeczy, których nie lubisz i skrupulatnie liczyć kalorii. Zrobimy tak, że dieta będzie maksymalnie dopasowana do twoich potrzeb. Jedzenie nadal będzie przyjemnością ale teraz dzięki niemu będziesz czuć się lepiej i wyglądać o wiele atrakcyjniej.
Szczerość
Zawsze mówię jak jest. Nie wciskam nikomu kitu, że po miesiącu, bez środków dopingujących, może wyglądać wspaniale. Potrzeba więcej czasu ale na pewno warto! Razem zrobimy to tak szybko jak się da bez uszczerbku dla zdrowia. Od razu powiem Ci co jest realne i czego możesz się spodziewać w jakim czasie.