Dlaczego ja? - Trener Personalny Warszawa Trener Mcfit
469
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-469,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Dlaczego ja?

Gwarantuję:

Pełne zaangażowanie podczas treningu

Nie ma możliwości żebym podczas naszej pracy wyciągnął smartphona i zaczął pisać wiadomości. Obowiązkiem Trenera Personalnego jest koncentracja na Tobie i twoich potrzebach i to Ci gwarantuję !

Tylko efektywne ćwiczenia

Będziemy robić takie treningi, jakie sam bym wykonywał gdyby nasze cele były jednakowe. Kluczowe dla mnie jest byś osiągną to co zamierzasz.

Zapisywanie każdego treningu

Prawie żaden Trener tego nie robi. Dla mnie prowadzenie progresji obciążeń i trudności ćwiczeń to absolutna podstawa dla osiągnięcia długofalowych efektów. Dodatkowo daje to możliwość wprowadzenia periodyzacji, a trening nie cykliczny jest treningiem beznadziejnym!

Punktualność

Zawsze jestem przed czasem. Każdy Podopieczny to potwierdzi. Dodatkowo nigdy nie odwołałem treningu.

Koncentrację na twoich celach

To Ty mówisz mi co chcesz osiągnąć, a ja prowadzę Cię najkrótszą i najbezpieczniejszą drogą do tego celu.

Miłą atmosferę podczas zajęć

Trening ma być przyjemnością. Tylko wtedy łatwo wytrwać. Zaplanujemy jak osiągnąć Twoje cele w najprzyjemniejszy możliwy sposób.

Trening dostosowany do twoich możliwości

Nie ważne na jakim poziomie jesteś. Tak poprowadzę progresję, że bardzo szybko będziesz robić postępy. Nie dam Ci żadnych ćwiczeń ponad twoje siły.

Pełen komfort i bezpieczeństwo

Zdrowie to podstawa ! Trening ma je poprawić, a nie zniszczyć!

Opiekę dietetyczną

Oprócz treningów niezwykle ważne jest zdrowe odżywianie. Jeśli tego chcesz nauczę Cię podstawowych zasad. Nie musisz wcale jeść rzeczy, których nie lubisz i skrupulatnie liczyć kalorii. Zrobimy tak, że dieta będzie maksymalnie dopasowana do twoich potrzeb.

Szczerość

Zawsze mówię jak jest. Nie wciskam nikomu kitu, że po miesiącu, bez środków dopingujących, może wyglądać wspaniale. Potrzeba więcej czasu ale na pewno warto! Razem zrobimy to tak szybko jak się da bez uszczerbku dla zdrowia.

O mnie